Lubuska Liga SpeedCubingu – wyniki pierwszego spotkania

W dniu 12-go marca 2016 roku odbyły się nieoficjalne zawody w ramach Lubuskiej Ligi SpeedCubingu.

We wrześniu są planowane kolejne zawody – już oficjalne, zarejestrowane w WCA.

Informacja o turnieju

Wyniki w kategorii 3×3

m-ce Imię i nazwisko T1 T2 T3 T4 T5 BEST AVG
1 Tonia Kowalczyk 18,24 12,87 15,72 13,74 16,52 12,87 15,33
2 Marcin Kowalczyk 14,76 17,42 16,16 22,18 18,71 14,76 17,43
3 Łukasz Tydrik 23,15 23,52 30,95 25,62 27,84 23,15 25,66
4 Bartosz Świtek 26,27 23,88 25,87 25,77 25,44 23,88 25,69
5 Oskar Wojtyna 35,51 26,41 19,01 22,70 28,08 19,01 25,73
6 Piotr Kucharski 33,45 28,01 30,64 23,99 34,96 23,99 30,70
7 Hubert Silny 28,18 39,20 38,91 34,79 27,48 27,48 33,96
8 Aleksander Kiełbratowski 30,28 35,89 36,74 37,94 40,73 30,28 36,86
9 Wiktor Stachowiak 41,84 42,15 41,77 34,33 45,64 34,33 41,92
10 Kacper Zinowicz 45,23 1:19,58 39,57 48,16 38,17 38,17 44,32
11 Jakub Korpotnicki 49,41 38,91 30,98 DNF 50,31 30,98 46,21
12 Kamil Podyma 1:07,49 53,66 43,24 34,11 48,22 34,11 48,37
13 Jarosław Szetela 1:17,89 45,74 37,75 49,97 55,95 37,75 50,55
14 Jan Agwirre 2:00,57 56,99 1:11,69 46,19 1:06,79 46,19 1:05,16
15 Miłosz Maciąg 58,18 1:16,34 1:11,65 1:13,44 54,59 54,59 1:07,76
16 Karol Jabłoński 1:09,58 1:23,30 1:30,63 1:41,62 1:18,17 1:09,58 1:24,03

Wyniki w kategorii 2×2

m-ce Imię i nazwisko T1 T2 T3 T4 T5 BEST AVG
1 Łukasz Tydrik 4,87 4,48 6,82 6,28 4,22 4,22 5,21
2 Marcin Kowalczyk 9,20 7,23 8,05 7,55 5,41 5,41 7,61
3 Bartosz Świtek 10,66 5,74 8,19 8,03 6,62 5,74 7,61
4 Tonia Kowalczyk 7,99 9,36 7,91 7,38 6,06 6,06 7,76
5 Hubert Silny 9,81 8,14 9,43 12,14 9,14 8,14 9,46
6 Oskar Wojtyna 9,29 7,79 10,27 10,08 9,78 7,79 9,72
7 Kacper Zinowicz 10,42 6,05 26,06 15,48 8,34 6,05 11,41
8 Wiktor Stachowiak 8,52 18,45 8,78 DNF 10,05 8,52 12,43
9 Piotr Kucharski 19,35 12,56 14,46 13,54 36,73 12,56 15,78
10 Jakub Korpotnicki 33,17 20,30 14,05 23,56 24,80 14,05 22,89
11 Kamil Podyma 15,76 23,32 24,06 34,27 28,40 15,76 25,26
12 Karol Jabłoński 1:13,13 1:35,80 1:03,39 39,54 1:34,49 39,54 1:17,00

Wyniki w kategorii Pyraminx

m-ce Imię i nazwisko T1 T2 T3 T4 T5 BEST AVG
1 Bartosz Świtek 11,45 10,29 7,52 7,47 12,64 7,47 9,75
2 Marcin Kowalczyk 10,81 13,37 11,86 8,28 9,31 8,28 10,66
3 Tonia Kowalczyk 12,41 8,94 10,86 14,07 10,85 8,94 11,37
4 Kacper Zinowicz 11,70 12,34 19,90 12,76 13,86 11,70 12,99
5 Hubert Silny 12,54 9,73 19,47 18,42 6,42 6,42 13,56
6 Wiktor Stachowiak 12,40 10,79 11,83 18,06 16,69 10,79 13,64
7 Jakub Korpotnicki 16,35 11,12 16,88 13,27 14,61 11,12 14,74
8 Jarosław Szetela 20,28 14,92 16,68 11,99 17,70 11,99 16,43
9 Miłosz Maciąg 19,03 9,58 19,42 19,54 12,79 9,58 17,08
10 Oskar Wojtyna 16,34 2,28 24,60 34,56 25,64 2,28 22,19

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *