Sport Stacking - układ 3-3-3

Sport Stacking - układ 3-6-3

3-6-3 jest drugą oficjalną konkurencją w sport stackingu.

Krok 1 - Wieża z 6 kubków

L - lewa ręka   P - prawa ręka

Najprostszą metodą jest zbudowanie wieży metodą 3-2-1. Naucz się jej i ćwicz.

Układanie

Zacznij z 6-ma kubkami. Podnieś prawą ręką 3 kubki a lewą 2 zostawiając 1. Połóż dolny kubek w prawej ręce po prawej stronie środkowego kubka. Połóż dolny kubek w lewej ręce po lewej stronie dolnego kubka. Trzy kubki są bazą wieży. Położ kolejny kubek z prawej ręki na kubku środkowym i prawym. Połóż kubek z lewej ręki obok niego. Połóż ostatni kubek na górze wieży.
WSKAZÓWKA: Jeśli bierzesz więcej niż 1 kubek, przytrzymaj dolny kubek palcem serdecznym, a pozostałe palce niech przytrzymują pozostałe kubki.
WSKAZÓWKA: Używaj rąk naprzemiennie - "prawa, lewa, prawa, lewa".

Składanie

Złap kubki dłońmi jak na obrazku. W tym samym czasie przesuń kubki w prawo prawą ręką i w lewo lewą ręką. Złap trzy kubki prawą ręką i 2 lewą i nałóż je z powrotem na środkowy kubek by utworzyć stos. Teraz musisz tylko ćwiczyć.
PAMIĘTAJ: systematyczny trening czyni mistrza. Lepsze efekty osiągniesz trenując po kilkanaście minut, ale codziennie, niż poświęcając kilka godzin raz na jakiś czas.
WSKAZÓWKA: Składaj wieżę z 6 kubków w 2 ruchach - przesuń obie ręce w tym samym czasie - nałóż je na środkowy kubek na raz.

Następny krok - układ 3-6-3